note.chiebukuro.yahoo.co.jp
svit-matrasiv.com.ua
profitinvestblog.blogspot.com

17 gru 2014

W dniu 13 grudnia 2014 roku odbyła się wigilia dla seniorów z Dobrego i Stoisławia w  świetlicy w Dobrem przygotowana przez Sołectwo Dobre i Stoisław.
Spotkanie rozpoczęło się wspólną kolędą, którą zaintonował Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie pan Jerzy  Łuczak. Następnie goście zostali powitani przez Wójta Gminy Będzino pana Henryka Brodę, po czym mieszkańcy obu wsi dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia .
Wigilia upłynęła w miłej atmosferze, w towarzystwie kolęd. Na zakończenie spotkania, każdy z przybyłych gości otrzymał skromny upominek.

do druku1 do druku2 do druku3

12 gru 2014

SAM_4794

W radosnej, świątecznej atmosferze przebiegał gminny konkurs „Kulinarne dziedzictwo w potrawach wigilijnych”, który 10 grudnia 2014 odbywał się w Gminnym Ośrodku Kultury w Będzinie. Inicjatorem konkursu i współorganizatorem już po raz siódmy był ZODR w Barzkowicach – Terenowy Zespół Doradców w Koszalinie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Będzino – Pan Henryk Broda, który wraz ze Starostą Koszalińskim Marianem Hermanowiczem przywitali gości i dokonali uroczystego otwarcia spotkania. (więcej…)

10 gru 2014

Parafia Rzymskokatolicka, Szkoła Podstawowa, Rada Sołecka ,Koło Gospodyń Wiejskich oraz Wiejski Dom Kultury w Dobrzycy

Serdecznie zapraszają na

SPOTKANIE WIGILIJNE

które odbędzie się 18 grudnia 2014 r. ( czwartek ) o godz. 17.00  w  Sali widowiskowej w Dobrzycy
W programie:

wspólne łamanie się opłatkiem

występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy

występ zespołu „ Kwiaty Polskie”, „Kalina „ oraz kapela „ Swaty”

degustacja potraw wigilijnych

10 gru 2014

zdjęcia Wdk Dobrzyca 012

W dniu 5 grudnia w sali widowiskowej Wiejskiego Domu Kultury w Dobrzycy z inicjatywy Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Wiejskiego Domu Kultury w Dobrzycy odbyła się zabawa Mikołajkowa. Frekwencja dopisała, uczestniczyło w zabawie ponad 100 dzieci z sołectwa Dobrzyca, dopisały również humory wszystkim dzieciom. Oprócz tańców i słodkiego poczęstunku, przeprowadzone zostały konkursy, a każdy uczestnik otrzymał wspaniały upominek. Największą atrakcją tego wieczory było przybycie Mikołaja, rozdanie paczek oraz wspólny taniec z mikołajem. Cała impreza przebiegła w bardzo radosnej i miłej atmosferze.

09 gru 2014

SAM_4715

Kalendarzowa zimna jeszcze się nie rozpoczęła, ale dzieci w Będzinie tworzą piękne prace na temat właśnie tej pory roku. Każdego dnia przychodząc na świetlicę uczestnicy zajęć wystrajają (więcej…)

09 gru 2014